MÖBLER / Bord / Soffbord 4845406
nr 484 5406
Soffbord
Butlers tray, längd: 120 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
650 kr
måndag 10 september 2007
kl 17:22:47
200 kr
150 kr
250 kr
350 kr
450 kr
500 kr
550 kr
600 kr
600 kr